- 8.Bölüm

Video Yükleniyor...

8.Bölüm
TRT1 ekranlarında 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 23.35’de yayınlanacak “İyilik Kulübü’nün yeni bölümünde 11 yaşındaki Ailevi Akdeniz Ateşi hastası Muhammet Ali Kuş’un dileği gerçekleşiyor.
 
Hasta, mağdur veya travma geçirmiş çocukların dileklerini yerine getiren TRT 1’in iyilik dolu programı İyilik Kulübü’nün yeni bölümünde Bursasporlu oyuncularla antrenmana çıkmak isteyen Muhammet Ali Kuş’un dileği ve çok daha fazlası gerçekleşecek.
 
Dileğinden çok daha fazlasını yerine getirmek için kolları sıvayan İyilik Kulübü Ekibi, tarihi ve hayvanları seven Muhammet’i Bursa’nın tarihi yerlerini ve Bursa Hayvanat Bahçesi kapsayan bir gezi planı hazırlayarak ilk sürprizini yapacak.
 
Muhammet “En iyi arkadaşım” dediği İyilik Kulübü sunucularından Fırat ile Bursaspor- Çaykur Rize maçını tribünden izleyecek. Muhammet, maçı tribünden izlemekle kalmayacak, Bursaspor’un ünlü taraftar grubu “Teksas”a liderlik edecek.
 
Sonraki gün Bursaspor Kulübü’nden alınan özel izin ile Özlücü Tesisleri’nde takım ile idmana çıkan Muhammet, futbolcularla tanışarak, onlarla antrenman yaparak dileğini gerçekleştirdi.
 
Her aşamada uzmanların görüşü alınarak hazırlanan, Işık Yönt, Ömer Fırat Köker ve Cansın Bezircilioğlu tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 23.35’de TRT 1 ekranında olacak.
TRT TÜRK Facebook’ta
TRT TÜRK Youtube’da
TRT TÜRK Twitter’da
TRT TÜRK Instagram'da